”Çohu ik nëse…”/ Lediana tha ”ma punuan pas shpine”, pas kameras së fshehtë, Bora Zemani i kthehet KEQ: Të thuash pabesi… 0 51

Mu duk si e futur pas shpine”, kështu tha Lediana kur kuptoi se kamerat ne takimin e saj me Mevlanin ishin ndezur.

Por kjo akuzë e saj bëri që Bora ta pyeste se nëse ajo vërtetë e mendon këtë më mirë të çohet dhe të ikë.

Debati:

Lediana: Ishte pabesi, sepse më thanë që ishte mbyllur takimi

Bora Zemani: Lediana për çfarë ke ardhur këtu?

Lediana: Atje mu duk si futje pas shpine, ishte gabimi im i parë

Bora Zemani: Ti mendon se produksioni po ta fut pas shpine dhe vijon e rri?

Lediana: Ishte gabimi im i parë

Bora Zemani: Ti ulesh në këtë karrige dhe do të dish kur janë kamerat fikur e kur ndezur

Lediana: I kërkoj falje produksionit dhe Mevlanit

Për këtë reagoi edhe moderatorja e këtij emisioni Bora Zemani, ku u ndje e revoltuar ndaj akuzave të Ledianës.

Ajo ngriti zërin mbrëmë në emision për shkak të debateve dhe me anë të postimit kërkoj falje në të njëjtën kohë shtoi se gjithçka në emision është realityshow dhe nuk pranon deklarata të tilla.

boras.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jasmina plas “bombën” tjetër: “Një mashtruesi si Andi nuk i duhet një përgjigje e shpejtë” 0 6

Pasi akuzoi dhe demaskoi publikisht Andi Artanin se u largua një natë më parë nga ditëlindja e Fation Kuqarit për të qëndruar me këngëtaren Diona Fona, Jasmin Kadriu ka plasur “bombën” e radhës.

Ndërkohë që fansat dhe ndjekësit në Instagram e kanë pyetur vazhdimisht se pse nuk ka një reagim nga palët e tjera, ish-konkurrentja është përgjigjur duke theksuar se një personi manipulues e mashtrues nuk i duhet një përgjigje e shpejtë, por një e mirëmenduar.

“Një personi që është manipulues dhe mashtrues nuk i duhet një përgjigje e shpejtë, i duhet një përgjigje e mirëmenduar. Kështu që le të marrin kohë sa të duan se këtu më kanë,” është shprehur Jasmina përmes një videoje në Instastory ku falenderon edhe mbështetësit e saj për mesazhet suportuese.

Kujtojmë se i vetmi reagim që ka ardhur nga Andi është se ai e ka fshirë Jasminën nga Instagrami dhe nuk e ndjek më. /Afterparty.al

Pas lajmeve për ndarje nga Fjolla, reagon bashkëshorti i saj 0 6

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla kohë më parë kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë.

Gjersa dukej se çdo gjë po shkonte për mrekulli, në media u përhap lajmi se çifti janë ndarë.

Madje u përfol se Fjolla ka abortuar fëmijën që priste me Fisnikun.

Pas përhapjes së lajmit ka reaguar ky i fundit.

Ai ka bërë një urim për festën e Fitër Bajramit me një fotografi ku shfaqet bashkë me Fjollën duke mohuar indirekt lajmin për ndarje.

“Nga zemra ju urojmë shëndet, begati dhe harmoni në familjet tuaja. Fisniku dhe Fjolla”, shkruan në mbishkrimin e fotografisë.