Ç’ndodhi? Melisa e ‘Për’puthen’ fotografohet krahë këngëtarit shqiptar 0 29

Debati i fortë mes Sindit dhe Melisës në “Për’puthen” është kthyer në “hit” në rrjete sociale. Gjatë debatit Sindi ofendoi Melisën duke u shprehur se ajo shkon me një mashkull për një kafe dhe tashmë të gjithë kanë nisur ta përdorin këtë shprehje si meme.

Edhe Melisa ka bërë së fundmi të njëjtën gjë, duke ironziuar Sindin e tallur me fjalët e saj. Por përveç kësaj, Melisa i ka habitur të gjithë duke u shfaqur në krahët e këngëtarit shqiptar, Ardit Çuni. Të dy ata kanë ndarë në Instagram foto me njëri-tjetrin, ku Melisa shfaqet me kurriz dhe Arditi e sheh nga mbrapa.

“Për një…”, ka shkruar Çuni në profilin e tij. Ndërsa Melisa e ka plotësuar duke shtuar në fotot që ajo ka postuar: “… një kafe”

11-2.jpg

22-1.jpg

Ata nuk kanë treguar se çfarë bëjnë përkrah njëri-tjetrit dhe si janë njohur bashkë. Ndoshta mund të kenë kohë që janë miq me njëri-tjetrin, ose mund të jenë njohur së fundmi për ndonjë bashkëpunim të mundshëm. Askush nuk di ende asgjë, ndaj do të na duhet të presim në vijim për të mësuar detaje të tjera.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Nga Kosova për në Rinas dhe më pas drejt Zvicrës, udhëtimi i fundit i familjes që u shua në aksidentin në Rrugën e Kombit, në luftë për jetën fëmija i vogël 0 5

Detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti i rëndë që i mori jetën 4 anëtarëve të një familje nga Kosova në rrugën e Kombit.

Ngjarja ndodhi mbrëmë në aksin Milot-Rubik. Viktimë e përplasjes fatale mes makinës dhe një kamioni, kanë qenë burrë e grua dhe 2 fëmijët e tyre, (djali nga martesa e parë e gruas), ndërkohë që fatmirësisht arriti që të shpëtonte vajza e vogël 3 vjeçare, e cila ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Traumës.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se familja me mbiemër Avdiaj ishte nisur nga Kosova për në Rinas, ku do të udhëtonin drejt Zvicrës. Ata kishin hyrë pasditen e djeshme nga pika e kalimit kufitar të Morinës, pa ditur se ky do të ishte udhëtimi i fundit për ta. Policia po heton në lidhje me zbardhjen e shkaqeve të aksidentit të rëndë.

 

 

 

 

 

(BalkanWeb)

Ana e zhveshi dhe i bëri masazh, Fatjoni e dënon: ‘Do prekësh me b*thë 10 herë…’ 0 6

Ana ka zhvilluar për të disatën herë takim me Fatjonin dhe sa kalon e më shumë takimet e tyre bëhene dhe më romantik.

Tërheqja fizike mes tyre nuk mungon dhe jo vetëm kaq, por Fationi tha se Ana po i “hy në zemër”. Ndërkohë, në takim ata kanë surprizuar, kur të ulur në një lokal, Ana i ka bërë masazh Fationit.

Fatjoni: Si je me masazhin?

Ana: Nuk jam shumë e kënaqur me atë që më kanë bërë, ty të pëlqen që të masazhojnë.

Fatjoni: Nuk e di ti si je?

Ana: Mua më pëlqen të më masazhojnë.

Ana: Fatjoni është i disponueshëm gjithmonë sidomos për relaks.

Fatjoni: Më pëlqen shumë të ledhatohem

Bora: A ka një tërheqje fizike midis jush?

Ana: Ka, nuk është  vështirë të dallohet

Fatjoni: Ajo po ngre zemrën ti thua tërheqje fizike

Ndërsa teksa po luanin bilardo. Fatjoni i jep dënim Anës 10 squats dhe i thotë disa herë që duhet të ulet aq shumë sa by*ha t’i prekë dyshemenë.