Ç’ndodh pesë minuta para kafes me shoqet e ngushta, jua tregojnë Arbana dhe Xhemi! 0 40

Arbana dhe Xhemi janë shoqet e ngushta më të famshme të showbiz-it shqiptar.

Miqësia e tyre ka nisur vite më parë dhe vazhdon të jetë po aq e fortë edhe sot.

Dy vajzat s’bëjnë dot pa njëra-tjetrën dhe s’kalon ditë që ato të mos takohen apo të bisedojnë së bashku.

Madje, në rrjete sociale Arbana dhe Xhemi na kënaqin shpesh me “situata mes shoqeve të ngushta”, siç ka qenë edhe kjo e sotmja.

Dy moderatoret janë takuar sot për kafe, por ç’ndodhi pesë minuta para kafes do thoni ju?null

E ka treguar vetë Arbana në InstaStory!

“Meqë kafet janë eveniment këto kohë, shikoni ç’ndodh 5 minuta para kafes.”- shkruan ajo.

“Para kafes vjen gjithmonë edhe pyetja “ça ke vesh derr” dhe dërgohet një selfie ilustruese. Shoqet e ngushta e dinë ku e kam fjalën.”- shkruan Arbana.

A nuk veprojnë kështu të gjitha shoqet e ngushta?/iconstyle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 10

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 9

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.