Çifti më i ri? Mevlani më romantik se kurrë në takimin me Ledianën, ajo bën reagimin e papritur! 0 20

Mevlani kishte përgatitur një ambient super romantik në takimin me Ledianën. Asgjë nuk mungonte nga takimi, nga qirinjtë , trëndafilat, shampanja dhe deklaratat e ndryshme.

Pas darkës romantike që kishte përgatitur Mevlani, Ledjana u emocionua dhe e puthi në faqe konkurrentin. Nga ky veprim kuptojmë që Ledjanës i ka pëlqyer shumë surpriza, pasi ajo është komentuat gjerësisht si “e ftohtë” dhe nuk afrohet shumë me djemtë që del në takim.

Gjithsesi Mevlani i kishte shkruar një letër dedikim, duke i kërkuar Ledjanës që ta hapte në emision.

Kjo surprizë e la pa fjalë Ledjanën, e cila e përqafoi dhe e puthi në faqe konkurrentin, duke i shprehur më shumë ndjenjat e saj dhe pëlqimin për Mevlanin.

Megjithatë, ajo nuk e mbajti fjalën duke e hapur në shtëpi dedikimin nga Mevlani, për këtë arsye nuk e kishte sjellë në studio. Madje, ajo tregoi se preferonte ta mbante për vete dhe të mos ia tregonte askujt në studio.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

“Mendoja ‘ku është gabimi im”, Ema Andrea rrëfehet për ngacmimet seksuale në punë 0 16

Aktorja e njohur Ema Andrea ka dhënë një intervistë për ‘DW’ ku ndër të tjera ka rrëfyer se gjatë punës së saj ka pasur ngacmime seksuale dhe se për këtë gjë pyeste veten se ku po vepronte gabim.

Aktorja shton se: “Ka qenë e vështirë ngritja e karrierës, ecja përpara, konsideromi, të pranuarit në profesion. Gjë që më ka bërë më të fortë, më ka bërë të kërkojë forma të tjera të reja.”

“Kam pasur nga të dyja rastet si, bashkëpunëtorë burra që kam punuar mirë, jam respektuar për profesionin, kemi ecur përpara shumë mirë. Si dhe ato raste kur refuzimi apo çdo gjë tjetër që ka qenë kompleksive në personin që ka patur pushtet, e ka përdorur këtë pushtet ose këtë ‘Jo’ ose këtë refuzim, për të mos më dhënë atë që meritoj kur kam patur nevojë.

Në fillim nuk e kupton. Thua ‘ku është gabimi im?’. Ja, kjo është pyetja që të lodh shumë: ‘Çfarë bëra unë që t’i krijoj idenë se kam aq nevojë sa të mund të krijoj raporte banale?.Ka qenë e vështirë ngritja e karrierës, ecja përpara, konsideromi, të pranuarit në profesion. Gjë që më ka bërë më të fortë, më ka bërë të kërkojë forma të tjera të reja. Por kur largohem në distancë kuptoj që kam humbur mundësi që i kam merituar. Dhe kjo natyrisht që e ka bërë më të vështirë. Paguan me vetmi, paguan me paragjykim, paguan me përjashtim”.- tregon Ema në një intervistë për DW.

Nuk e paskemi kuptuar! S’do ta besoni sa muajsh shtatzënë ishte Arbenita në këtë foto 0 8

Çifti shumë i komentuar, Fero dhe Arbenita do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Modelja është në muajin e tetë të shtatzënisë, por lajmi i ëmbël u zbulua vetëm para pak ditësh. Gjatë gjithë kësaj kohe, ajo e ka mbajtur të fshehtë pritjen e ëmbël.

Mirëpo, së fundmi, Arbenita ka publikuar në Instagram një foto kur ishte në muajt e parë të shtatzënisë. Modelja ka pozuar me një fustan të zi dhe barku i saj duket i sheshtë, por në fakt është 3-muajshe. Në këtë formë shumë nëna të reja do ta kishin zili.

arbenita.jpg