Çfarë s’u tha për “sherrin” me MOZZIK, reagon për herë të parë Tayna, ja ç’thotë: Ai është një… 0 47

Tayna ishte e ftuara e mbrëmjes së puntatës speciale të 1 janarit në “Shiko Kush LUAN” në Top Channel.

Reperja kosovare, Tayna ka treguar hapur se cfarë mendimi ka për disa nga emrat më të njohur të estradës shqiptare.

Tayna e ka identifikuar Elvana Gjatën si divën e Shqipërisë, Flori Mumajesin si zërin e shpirtit, Ledrin si një prej reperave të preferuar, Getinjon si një djalë shumë të mençur dhe të talentuar, ndërsa thumboi dhe Noizyn të cilin e quajti biznesmen. (SHIKO KËTU)

Në lojën ‘Ndaje ose haje’, Tayna i ka kthyer përgjigje edhe reperes Rina Balaj, e cila e ftuar më parë në program pohoi se çdo përplasje të mëparshme e ka lënë në të shkuarën. Tayna pohoi se Rina është një vajzë shumë e mirë dhe e talentuar dhe i bashkohet paqes me të. (SHIKO KËTU)

Mirëpo gjatë kësaj interviste kuptuam edhe se mes saj dhe Mozzik nuk ka asnjë sherr, siç është përfolur së fundi në mediat online.

Kur duhet të komentonte kolegët e saj, fjalët e Taynës për Mozzik ishin këto:

“Djalë tepër tepër i mirë dhe reperi më i suksesshëm për momentin”.

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

Pra, për t’i dhënë fund këtij thashethemi, Tayna ka një vlerësim të sinqertë për Mozzik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

A ke qef të martohesh me shqiptare apo kosovare?” Bearti iu përgjigjet ndjekësve me një mesazh të fuqishëm 0 5

Së fundmi, ai ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e tij në Instagram ku i janë drejtuar pyetje në lidhje me tema të ndryshme.

“A je në ndonjë lidhje tjetër?” e ka pyetur një ndjekës ish-konkurrentin dhe ai i është përgjigjur prerë që Jo.

Ndërkohë, ndjekësit nuk kanë ngurruar që ta pyesin se si e sheh njeriun me të cilin do të martohet në të ardhmen.A ke qef të martohesh përfundimisht me shqiptare apo kosovare? Më kthe përgjigje”, i ka shkruar ndjekësi/ja në formë lutjeje.

“S’kam dashur që të përgjigjem fare, po aq shumë herë ma keni bërë këtë pyetje që s’po mundem ta tejkaloj më. E para çfarë rëndësie ka shqiptare/kosovare. Në fund të gjithë shqiptarë jemi. S’di pse kaq shumë “urrejtje” se kam parë edhe në komente “Ju shqiptarët, ju kosovarët..” Turp.

Përsa i përket pyetjes unë kam shprehur se nëse dikush më pëlqen s’ka rëndësi nëse është shqiptare, kosovare a gabele. Më falni që u shpreha kështu, por duhet të kuptoni se të gjithë jemi shqiptarë dhe kemi luftuar për të njëjtin flamur dhe ne”, i është përgjigjur Bearti.