Çfarë refuzimi! Atdheu lë me gisht në gojë Melisën: Ti u bëre copash për… 0 41

Në puntatën e sotme të “Përputhen”, i riu nga Turqia (Murati) ishte molla e sherrit mes Sindit dhe Melisës. “Ke frikë se të ikën nga duart”, u shpreh Melisa, pasi Sindi e zgjodhi në takim.

 

Zgjedhja e Melisës ishte Atdheu, por konkurrenti e refuzoi.
“Nuk pranoj. Merrni Muratin e ndani në gjysmë. Unë nuk pranoj takim. Po bëheshin copash për Muratin…merrni Muratin, e ndani përgjysmë. Tani jam zgjedhja e dytë unë?”, tha ai.

 

Pjesë nga biseda mes tyre:

Melisa: Po flisja unë me Sindin

Atdheu: Opsioni i dytë

Melisa: Nuk ka lidhje për zgjedhje të dytë, unë e kam thënë që në fillim Atdhe, po ta shpjegoj. Unë kam preferencat e mia në mendje, nëse ti nuk do të pranosh në rregull, unë nuk detyroj njeri

Atdheu: S’kam asgjë personale me ty, po kam qenë këtu para Muratit edhe kurrë nuk më ke ftuar në takim

Melisa: Po ke qenë në takime me tjerat Atdhe, ke qenë gjatë gjithë kohës në takime me tjera

Atdheu: E mirë, e pranoj

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo për dashurinë? Ana nxjerr veten zbuluar: “U futa në Për’puthen për një tjetër qëllim dhe do ta përdor!” 0 9

Nëse do na duhej të thonim një emër nga “Për’puthen” që u lakua në fillim për lojëra jashtë programit, është padyshim Ana Lleshi. Ish-konkurrentja ishte kryefjala e mediave rozë për ditë me radhë pas fotos me Arjonin.

E ndërkohë që tani është konfirmuar lidhja e saj me Arsim Abdulin, një tjetër ish-konkurrent të emisionit të dashurisë, Ana duket se ka gjetur pak qetësi nga “telenovelat”.

Megjithatë, e ftuar në rubrikën “Trotuar” në E diell në Top Channel, ku tema e diskutimit ishte “A ka datë skandence fama?”, bukuroshja brune na ka lënë të gjithë pa fjalë.

Ajo zbuloi se qëllimi i vërtetë i pjesëmarrjes në “Për’puthen” nuk ka qenë vetëm dashuria por diçka tjetër, të cilën do e tregojë koha.

“Unë u futa në Për’puthen se kisha një qëllim timin që me kohën do të vërtetohet se çfarë është. E para, që është më e rëndësishme nuk u futa kot. U futa se kisha një qëllim, se çfarë si qysh si tek duhet të presësh edhe pak. U futa me një piksynim që nëse nesër marr këtë gjënë që mora, do ta përdor për diçka,” shprehet Ana përballë Bledi Manes.

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 9

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.