Çfarë po ndodh mes tyre apo rastësi?! U përfolën se janë të lidhur, tani Adrola vesh rrobat e Capital T?! [FOTO] 0 123

Reperi i njohur, Capital T, është shpesh në qendër të vëmendjes për jetën e tij sentimentale, për të cilën fansat janë shumë kuriozë. Pas zhurmës së madhe për një lidhje të mundshme me modelen simpatike, Adrola Dushi, reperi sqaroi disa të vërteta për publikun, teksa ishte i ftuar tek “Radar”.

Ai u ndal tek pyetja për jetën e tij private, ku zbuloi se aktualisht është shumë i fokusuar tek karriera. Gjithsesi, edhe pse kanë deklaruar se janë thjesht miq të mirë, një foto që postoi Adrola sot, na ngjalli pak dyshime.

Modelja simpatike publikoi një imazh të shkrepur në Stamboll, ndërkohë që mbante veshur një xhup Balenciaga. Nëse ju kujtohet, Capital T ka veshur një xhup të tillë, identik me atë të Adrolës. Se dimë nëse e ka dhuratë nga Kapo, është i tij ose është thjesht rastësi, por këtë detaj e kanë vënë re edhe fansat.

f.jpg

 

Gjithsesi jemi në pritje të ndonjë detaji tjetër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 3

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg

‘Kur fluturon …’ Stresi anuloi bashkëpunimin me Melisën e “Për’puthen”? Ja e VËRTETA! 0 3

Ditën e djeshme në rrjet u publikua ngado lajmi se Stresi dhe ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Melisa Lleshi do të realizonin një duet dhe sesi reperi e kishte anulluar realizimin e projektit dhe arsyeja ishte jo korrektësia nga ana e Melisës.

“Kur do të dalë kënga me Melisën?” ishte pyetja të së cilës iu përgjigj.

“Do e bëj vetëm unë. U mundova për mirë, mua kurrë s’ma dhanë një shans të tillë siç ia dhashë. Por kur fluturon, duhet të mësosh të fluturosh”- ka shkruar ai.

Mirëpo e vërteta qendron ndryshe. Afterparty.al iu zbulon se nuk bëhet fjalë për një bashkëpunim të mundeshëm mes Stresit dhe Melisës së “Për’?”. Projekti do të ishte mes Stresit dhe Melisa Halilaj, një repere e re që po pëlqehet nga publiku dhe ishte në mbështetjen e Arkimedit prej kohësh madje kjo këngë ishte realizuar dhe pritej lançimi në rrjet.