Çfarë operacioni ka bërë? Françeska Jaçe thyen “rregullin”, vesh të brendshme në emision: Hera e parë që… 0 57

Françeska Jaçe gjithmonë guxon me veshjet e saj në daljet televizive dhe ka pranuar se shkon në emision pa të brendshme. Por së fundmi, ish-banorja e BB ka thyer “rregullin” e saj. E ftuar në emisionin “Kojshia Show”, ajo u shpreh se kishte veshur për herë të parë të brendshme për shkak të temperaturave të ulëta.

“Unë hera e parë që i kam veshur se zakonisht nuk i vesh, po thash hajt se ftohtë. Në gardërobë shpenzoj kurse në të brendshme jo shumë,”- u shpreh modelja e Instagram, duke qeshur.

Gjatë intervistës, ajo foli edhe për fotot e nxehta që publikon në rrjetet sociale, ku ekspozon format e saj bombastike, duke thënë se janë artistike.

“Nuk do thosha foto nudo, por artistike më mirë. Qëllimi i fotove është për arsye pune, për të reklamuar një biznes të caktuar por edhe për qejf sigurisht,”– tregoi Françeska Jaçe, ndërsa befasoi me deklaratën teksa u shpreh se do martohet kurrë.

“Nuk do martohem kurrë. Unë s’do martohem,”– u shpreh ajo.

Ish-banorja e BB pranoi se ka bërë operacion hundën, ndërsa “gjoksin e ka origjinal”.

“Kam bërë vetëm një operacion, hundën. Por gjoksin e kam origjinal,”– përfundoi Françeska Jaçe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jasmina plas “bombën” tjetër: “Një mashtruesi si Andi nuk i duhet një përgjigje e shpejtë” 0 7

Pasi akuzoi dhe demaskoi publikisht Andi Artanin se u largua një natë më parë nga ditëlindja e Fation Kuqarit për të qëndruar me këngëtaren Diona Fona, Jasmin Kadriu ka plasur “bombën” e radhës.

Ndërkohë që fansat dhe ndjekësit në Instagram e kanë pyetur vazhdimisht se pse nuk ka një reagim nga palët e tjera, ish-konkurrentja është përgjigjur duke theksuar se një personi manipulues e mashtrues nuk i duhet një përgjigje e shpejtë, por një e mirëmenduar.

“Një personi që është manipulues dhe mashtrues nuk i duhet një përgjigje e shpejtë, i duhet një përgjigje e mirëmenduar. Kështu që le të marrin kohë sa të duan se këtu më kanë,” është shprehur Jasmina përmes një videoje në Instastory ku falenderon edhe mbështetësit e saj për mesazhet suportuese.

Kujtojmë se i vetmi reagim që ka ardhur nga Andi është se ai e ka fshirë Jasminën nga Instagrami dhe nuk e ndjek më. /Afterparty.al

Pas lajmeve për ndarje nga Fjolla, reagon bashkëshorti i saj 0 7

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla kohë më parë kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë.

Gjersa dukej se çdo gjë po shkonte për mrekulli, në media u përhap lajmi se çifti janë ndarë.

Madje u përfol se Fjolla ka abortuar fëmijën që priste me Fisnikun.

Pas përhapjes së lajmit ka reaguar ky i fundit.

Ai ka bërë një urim për festën e Fitër Bajramit me një fotografi ku shfaqet bashkë me Fjollën duke mohuar indirekt lajmin për ndarje.

“Nga zemra ju urojmë shëndet, begati dhe harmoni në familjet tuaja. Fisniku dhe Fjolla”, shkruan në mbishkrimin e fotografisë.