Çfarë ndodhi? Tea PEZULLOHET nga emisioni, ja ARSYEJA! 0 45

Java ka nisur sërish me zhvillime të reja në Për’puthen, ku këtë herë ka prekur çiftin Tea-Andi.

Për shkak të vonesave të herëpashershme, produksioni i Për’puthen ka pezulluar Tean.

Komunikimi është bërë nga moderatorja e emisionit, Bora Zemani, e cila është shprehur se për shkak të vonesave të përsëritura herë pas here, është vendosur një masë disiplinuese.

Ky vendim është përkrahur edhe nga opionisti i emisionit gjatë javës, Arian Konomi, i cili shprehur se fama e menjëhershme e të rinjve krejt nga hiçi ka ndikuar që disa të humbasin përgjegjshmërinë.

Nga ana tjetër, edhe Ana e ka mbështetur vendimin e produksionit, duke u shprehur se vonesa e Teas është mungesë respekti ndaj produksionit dhe konkurrentëve të tjerë.

Kjo nuk është hera e parë që ndodh diçka e tillë, pasi edhe Fjorela u pezullua pak muaj më parë për t’u rikthyer një javë më vonë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 3

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg

‘Kur fluturon …’ Stresi anuloi bashkëpunimin me Melisën e “Për’puthen”? Ja e VËRTETA! 0 3

Ditën e djeshme në rrjet u publikua ngado lajmi se Stresi dhe ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Melisa Lleshi do të realizonin një duet dhe sesi reperi e kishte anulluar realizimin e projektit dhe arsyeja ishte jo korrektësia nga ana e Melisës.

“Kur do të dalë kënga me Melisën?” ishte pyetja të së cilës iu përgjigj.

“Do e bëj vetëm unë. U mundova për mirë, mua kurrë s’ma dhanë një shans të tillë siç ia dhashë. Por kur fluturon, duhet të mësosh të fluturosh”- ka shkruar ai.

Mirëpo e vërteta qendron ndryshe. Afterparty.al iu zbulon se nuk bëhet fjalë për një bashkëpunim të mundeshëm mes Stresit dhe Melisës së “Për’?”. Projekti do të ishte mes Stresit dhe Melisa Halilaj, një repere e re që po pëlqehet nga publiku dhe ishte në mbështetjen e Arkimedit prej kohësh madje kjo këngë ishte realizuar dhe pritej lançimi në rrjet.