Çfarë ndodhi?! Plas “sherri” mes Melisës dhe Sindit: Si të më thuash k**vë mua… 0 43

Një takim tepër romantik ishte ai mes Melisës dhe Fatjonit, që u transmetua ditën e sotme në emisionin “Për’puthen”. Në pjesën e dytë të takimit dyshja nisin të flasin rreth martesës dhe një të ardhme së bashku. Ajo çka bën përshtypje në të gjithë këtë bisedë është fakti se Melisa do i ftojë të gjithë në dasmën e saj përveç njërës, Sindit.

Menjëherë pas kësaj deklarate nisin debate të ashpra në studio.

Melisa: Dihet botërisht antipatia ime, ja e ndjen vet.
Bora: Pse s’duhet të jetë Sindi në dasme
Sindi: Uroj që Melisa të gjej njeriun e duhur në jetë dhe ta kaloj atë altar një herë në jetë edhe pse e ve në dyshim
Melisa: Antipati për ofendimet që bën. Turp të vij që edhe altarin e përdor për ofendim. Vetëm violinës ke mësuar me i ra.
Sindi: Zemër të lutëm mos ngri zërin dhe diskutojmë si njerëz, nëse
Melisa: Nëse do ishim në jetën reale do nxirrja anën time më të keqe
Sindi: Edhe unë kam anën time më të keq
Melisa: Ka më shumë se kaq,
Sindi: Pse duhet të cënohem për këtë mendim
Melisa: Si të më thuash kurvë mua edhe mos e marr si ofendim
Sindi: Ki kujdes me tonet se siç bërtet ti mund të bërtas dhe unë
Melisa: Se ça?
Sindi: Pse e paedukatë si puna jote jam unë, nuk bërtas si puna jote.
Melisa: Nuk flas si puna jote, shyqyr zotit që ke msu me sha he me ofendu se për tjetër gjë ishalla qofshin këta që janë.
Sindi: Mos flit për të tjerët.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 8

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.