Çfarë ndodhi! Pak muaj pasi bënë publike fejesën, Seldi ndahet nga partnerja e tij?! 0 306

Seldi Qalliu prezantoi në muajin shtator të dashurën e tij, Sindin, me rastin e ditëlindjes së saj. Këngëtari postoi në rrjete sociale një foto përkrah saj dhe i bëri një urim shumë romantik.

“Edhe 100 zemra ime të dua shumë”, shkroi Seldi.

Më pas të ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ata treguan se ishin njohur në një koncert në Itali dhe se lidhja mes tyre është shumë serioze e po ecën në hapat e duhur.

Sindi gjithashtu tregoi shumë detaje për lidhjen e saj me Seldin në Instagram ku iu përgjigj të gjitha pyetjeve të fansave kuriozë.

Mirëpo së fundmi mediat po aludojnë se ata mund të jenë ndarë dhe shkak janë bërë rrjetet sociale.

Çifti jo vetëm që ka fshirë fotot me njëri-tjetrin nga Instagrami, por po ashtu nuk ndiqen më. Kaq ka mjaftuar që fansat të mendojnë se diçka ka ndodhur.

Megjithatë, deri tani asnjëri prej tyre nuk ka reaguar rreth këtyre zërave dhe nuk mund të themi me siguri se janë ndarë.

seldi.jpg

 

cindy.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 7

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.