Çfarë ndodhi, pak muaj pas martesës reperi i njohur ndahet nga partnerja e tij?! Ky DETAJ çudit fansat! 0 57

Në muajin tetor reperi shqiptar, S4MM i dha fund beqarisë në një dasmë shumë modeste mes miqsh dhe të afërmish. Ai dhe partnerja e tij, Filis Ismaili, u martuan në Belgjikë dhe gjithë ceremonia që organizuan ishte shumë e thjeshtë. Filis u vesh me një fustan të shkurtër të bardhë, ndërsa reperi një këmishë të bardhë dhe pantallona të zeza.

Pas dasmës madje u përfol se Filis ishte shtatzënë, sepse në disa imazhe barku i saj dukej paksa i rrumbullakosur. Kaq mjaftoi që fansat të besonin se ajo ishte në pritje të ëmbël, por ky lajm nuk u konfirmua kurrë nga çifti. Mirëpo së fundmi ndjekësve të tyre ju ka bërë përshtypje diçka tjetër, që i ka bërë të dyshojë se dyshja mund të jenë duke kaluar një krizë në marrëdhënie.

Nga një kontroll në adresat e tyre në Instagram shihet se ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin. S4MM nuk është pjesë e listës të personave që ndjek Filis, e as reperi në listën e personave që ndjek bukuroshja.

s1.jpg

 

s2.jpg

 

Por nga ana tjetër Filis vazhdon të ketë në profilin e saj të gjitha fotot e dasmës.

Nëse do të kishte një ndarje mes tyre, ndoshta as fotot nuk do ishin më në profilin e Filis. Megjithatë ky veprim i tyre i ka bërë fansat të dyshojnë shumë në lidhje me raportin e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 3

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg