Çfarë janë ato për të?! Mes Anës dhe Melisës ja kë zgjedh Fationi! [VIDEO] 0 48

Fationi një prej kandidatëve të “Përputhen”, është parë fillimisht shumë i afërt me Anën e më pas filloi të dilte në takime me Melisën. Pavarësisht afrimitetit në fillim me Anën, ai u shfaq po kaq i afërt, ndoshta edhe më shumë me Melisën dhe kjo shkaktoi një reagim të ashpër nga ana e Anës.

Por i pyetur gjatë rubrikës “After Party”, pas pjesmarrjes së tyre në “Shiko kush luan” se kë do të zgjidhje mes Anës dhe Melisës ai është përgjigjur duke qeshur të dyja.

Më pas u vendos përballë plotësimit të fjalisë se çfarë ishte Ana për të dhe ai tha se Ana është një vajzë e mirë, ndërsa për Melisën tha se është një vajzë seksi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 8

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.