Capital T s’paska aspak ndërmend t’i ndalë thumbat dhe situata u nxeh sërish! 0 36

Në mes të zërave që flasin se i ka bërë diss Mozzik në freestyle e tij, dhe kunjave të vazhdueshme Capital T vijon me statuset e dyshimta në rrjetet sociale.

Së fundmi në një Instastory ai ka shkruar: “Nuk ka faj era kur shokët i ki gjethe.

Jo vetëm kaq! Ai ka ripostuar pjesën e freestyle-it të tij në “Gjoni Black”, e cila u duk si një thumb për Mozzik. Player

Duket se reperi s’ka ndërmend t’i ndalë thumbat, ndërkohë që fansat pyesin veten ç’ndodhi mes dy djemve më në zë të showbiz-it.

E gjitha filloi në Gjoni Black, ku fraza e Capital T “Ma reper se ti është Lori” u mor si diss ndaj çiftit.

Më pas “konflikti” u zhvendos në rrjetet sociale, ku Loredana hoqi Capital T nga lista e personave që ndiqte kurse ky i fundit dhe Mozzik postuar një sërë statusesh që u dukën si kundërpërgjigje për njëri-tjetrin./iconstyle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 8

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.