Bie nga kati i katërt 54-vjeçari në Tiranë, ndërron jetë nga plagët e marra 0 28

Një 54-vjeçar ka humbur jetën në Tiranë pasi ra nga kati i katërt ku jetonte. Policia bën me dije se

ngjarja ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së kaluar në rrugën ‘’Grigor Heba’’.

Dyshimet e para janë se 54-vjeçari është rrëzuar për shkak të bordurës.

NJOFTIMI NGA POLICIA
Tiranë
•Më datë 18.03.2021, rreth orës 23:30, në rrugën “Grigor Heba” ka rënë nga ballkoni i banesës ku jetonte shtetasi A. N., 54 vjeç, i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë.
Nga veprimet e kryera dhe pyetja e dëshmitareve, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht nga bordura e katit të katërt.
Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 6

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur