Beteja për financat e Britney Spears, i ati kërkon miliona dollarë dëmshpërblim 0 13

Beteja e Britney Spears me babain e saj, Jamie po shtrenjtohet. I ati i saj i ka kërkuar këngëtares të paguajë faturat ligjore pas proceve të shumta gjyqësore.

Sipas PageSix, Jamie Spears ka paraqitur dokumentet, ku kërkon që e bija të paguajë shumën prej më shumë se 2 milionë dollarësh, përfshirë dhe avokatëve të tij.

“Nëse miratohet nga gjyqtari, këto para do të vijnë nga pasuria e Britney, që do të thotë se ajo në thelb do të paguante avokatët e babait të saj për ta luftuar atë në gjykatë,” thotë një burim pranë Britney për Page Six. Kjo shifër që kërkohet nga James janë për shërbimet e kryera midis nëntorit 2019 dhe shkurt 2021.

“Rrethi i ngushtë i Britney mendon se është kjo shumë që kërkohet është e tepruar.”, shtoi burimi. Jamie ka mbikëqyrur pasurinë miliona dollarëshe që nga shkurti 2008 pasi u shtrua në spital për trajtim psikiatrik. Ai gjithashtu lishte kontroll mbi punët e saj personale, përfshirë kujdesin mjekësor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 4

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg