Besojeni ose jo, takimi i Ronaldos me këtë personazh të njohur u shoqërua nga kjo këngë SHQIPTARE! 0 51

Videoja e Ronaldos me Burak Ozdemir u shfaq me këngën e dy artistëve shqiptarë në TikTok.  Përveç Nusret, një tjetër kuzhinier turk, njihet në mbarë botën dhe bëhet fjalë për Burak Ozdemir. Ozdemir, së fundi është takuar me Cristiano Ronaldon, të cilin e mirëpriti në restorantin e tij.

Ai ka gatuar për futbollistin, ndërsa kishte rastin edhe të realizonte disa fotografi e video bashkë me të. Në një prej këtyre videove, të publikuara në TikTok, në sfond dëgjohet kënga e dy artistëve shqiptarë, Ardian Bujupit dhe Capital t.

Projekti në fjalë është “Andiamo”. që numëron mbi 92 milionë klikime në kanalin YouTube.

@cznburakCristiano Ronaldo ve Czn Burak Dubai?❤️ #cznburak #ronaldo #dubai

♬ original sound – Laibybaby – ??????????

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

A ke qef të martohesh me shqiptare apo kosovare?” Bearti iu përgjigjet ndjekësve me një mesazh të fuqishëm 0 5

Së fundmi, ai ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e tij në Instagram ku i janë drejtuar pyetje në lidhje me tema të ndryshme.

“A je në ndonjë lidhje tjetër?” e ka pyetur një ndjekës ish-konkurrentin dhe ai i është përgjigjur prerë që Jo.

Ndërkohë, ndjekësit nuk kanë ngurruar që ta pyesin se si e sheh njeriun me të cilin do të martohet në të ardhmen.A ke qef të martohesh përfundimisht me shqiptare apo kosovare? Më kthe përgjigje”, i ka shkruar ndjekësi/ja në formë lutjeje.

“S’kam dashur që të përgjigjem fare, po aq shumë herë ma keni bërë këtë pyetje që s’po mundem ta tejkaloj më. E para çfarë rëndësie ka shqiptare/kosovare. Në fund të gjithë shqiptarë jemi. S’di pse kaq shumë “urrejtje” se kam parë edhe në komente “Ju shqiptarët, ju kosovarët..” Turp.

Përsa i përket pyetjes unë kam shprehur se nëse dikush më pëlqen s’ka rëndësi nëse është shqiptare, kosovare a gabele. Më falni që u shpreha kështu, por duhet të kuptoni se të gjithë jemi shqiptarë dhe kemi luftuar për të njëjtin flamur dhe ne”, i është përgjigjur Bearti.