Bëri namin me deklaratën se ka bërë seks me Anën, tani Arjoni poston FOTON me pullë të kuqe në vaskë me modelen e njohur 0 114

Arjon Luli ish kandidati i “Përputhen”, trazoi jo pak ujërat në spektakël, pas publikimin të disa fotove me Anën në shtrat, duke pretenduar se kishin një marrëdhënie së bashku.

Edhe pse Ana e mohoi kategorikisht një gjë të tillë, Arjoni tha se ata kanë qenë bashkë më shumë se një herë dhe se ai vendosi ta tregonte këtë histori, pasi nuk donte që dikush tjetër të binte pre e Anës, ashtu siç kishte rënë edhe ai.

Por edhe pas këtyre deklaratave, Arjoni vazhdon të habisë fansat, këtë herë ai shfaqet bashkë me modelen Serena Sula, ku ka postuar në story edhe fotot seksi.

Ai dhe Serena pozojnë të dy brenda në vaskë dhe duken shumë të afërt me njëri tjetrin.

Fotot janë postuar nga Serena ndërsa krahas tyre ajo shkruan: “Mua babagjyshi ma solli dhuratën para kohe”, ndërsa i bën tag Arjonit.

553b87ca-6e0e-4378-97d1-13047c0c0e6c.jpg

arjjj-1.jpg

arjoniiii-1.jpg

arjoni-2-1.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tea sqaron të vërtetën e puthjes së famshme me një djalë tjetër 0 4

Gjatë ditës së sotme në rrjete sociale dhe media qarkulloi me shpejtësi një video, në të cilën Tea shfaqej duke shkëmbyer puthje në cep të buzës me një djalë. Këtë të fundit fillimisht ajo e prezantoi si shokun e saj, por më pas kjo puthje i habiti të gjithë dhe i bën ndjekësit të dyshonin se ata të dy kishin nisur një lidhje

Tea ju ka dhënë fund aludimeve duke treguar se si qëndron e vërteta e kësaj lidhjeje. Ish-konkurrentja e “Për’puthen” ka treguar se djalin në fjalë e ka thjesht mik të mirë dhe se nuk do të flasë më fare për lidhjet e saj këtej e tutje.

Ardian Bujupi përfundon në spital dhe ka një mesazh për të gjithë 0 6

Gjatë muajve të parë të këtij viti, Ardian Bujupi ka qenë një nga këngëtarët më aktivë. Ai ka publikuar deri më tani 3 projekte dhe ka paralajmëruar se për pak ditë do të lançojë këngën e re “Baila Morena” në bashkëpunim me Ivi Cruz. Mirëpo ndërkohë që të gjithë fansat po presin me padurim këtë projekt të ri, Ardiani ka kaluar një situatë të sikletshme.

Së fundmi këngëtari ka zbuluar se ka përfunduar në spital. Ai ka publikuar një foto duke marrë një serum dhe në njërën prej tyre ka shkruar: “Overdozë”. Pasi gjendja e tij është përmirësuar, këngëtari ka publikuar një foto të tij, në të cilën duket paksa i lodhur në fytyrë. Megjithatë, ai ka dhënë mesazhin se nuk ka gjë që e ndal, madje as problemet shëndetësore.

I urrej spitalet. Nuk mund të më mundni. Askush nuk mund të më ndalë, madje as trupi im. Ju uroj të gjithëve një ditë të shëndetshme”, ka shkruar Ardiani përkrah fotove nga spitali.