Bëri bujë të madhe, zbulohet arsyeja e ndares së Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez 0 27

Përfliteshin prej kohësh që janë ndarë por vetëm një ditë më parë, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez konfirmuan se kanë ndarë përfundimisht rrugët me njëri-tjetrin duke thënë se kanë mbetur miq të mirë.

Thuhej gjithashtu se arsyeja e krisjes së marrëdhënies së tyre ishin spekulimet se Rodriguez e ka tradhëtuar këngëtaren me Madison LeCroy. Ditë më parë, ata u shprehën se po punojnë me njëri-tjetrin, por në të vërtetë cila ishte arsyeja që mori fund gjithçka?

Lopez u nda nga i fejuari pasi besimi i saj është thyer pas thashethemev për tradhti.

Burime për “E! News” thanë se ylli i muzikës nuk ka qenë e lumtur kohët e fundit dhe më në fund ndihet në paqe me vendimin e saj.

”Kur besimi i saj prishet, nuk ka kthim prapa. Ajo ndihet mirë për vendimin e saj sepse e di që A-Rod do të jetë akoma në jetën e saj, thjesht në një mënyrë tjetër.”, tha burimi.

51 vjeçarja ka qenë e fejuar me ish basketbollistin për më shumë se dy vjet dhe të lidhur për katër vite.

“Ai po respekton vendimin e saj, por shpreson shumë se ata do të kthen së bashku. Ai po bën gjithçka për ta bërë J.LO të lumtur.”, shtoi burimi. Megjithatë, pavarësisht ndarjes thuhet se këngëtarja vazhdon ta mbajë akoma unazën 1.8 milion dollarëshe që ish lojtari i dhuroi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

“A e kishe zëvendësuar Keisin?” I bëjnë pyetjen e sikletshme, Stresi i përgjigjet publikisht: Jeta kështu e ka… 0 7

Reperi i njohur Stresi ka realizuar së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit, ku si gjithmonë nuk kanë munguar pyetjet rreth Keisit. Ndonëse dyshja janë ndarë, ata vazhdojnë të ruajnë komunikim me njëri-tjetrin.

“A e kishe zëvendësuar Keisin?”, i ka shkruar një ndër ndjekësit. Kjo pyetje nuk i ka pëlqyer aspak reperit, të cilit i ka tingëlluar si qesharake. Ai ka theksuar se do t’i jetë mirënjohës përjetë ish-partneres, duke bërë të ditur që askush nuk mund të zërë vendin e saj e duke vendosur kështu pikat mbi “i” për këtë histori.

“Pyetje qesharake, kurrë nuk do ulja dikë që më ka mbajtur në gji. I jam mirënjohës përjetë. Po jeta kështu e ka”, ka shkruar ai.

-640-0-6098e0c3ccd85.png

Bebe Rexha tregon më në fund pse Rita Ora dhe Dua Lipa nuk flasin prej vitesh 0 5

Bebe Rexha ka ndarë detaje rreth konfliktit midis Rita Orës dhe Dua Lipës – i cili ka bërë që mos t’i shohim të treja në një bashkëpunim.

Para disa kohësh, Bebe Rexha shprehu dëshirën për një bashkëpunim mes artisteve shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, Rita Ora dhe Ava Max. Kjo gjë nuk ndodhi dhe shkaku ishte ky konflikt.

Bebe ka folur për The Sun: “Unë kam provuar t’i rregulloj gjërat mes tyre. Nuk e di se çfarë po ndodh realisht ose cila është drama. Jam përpjekur të jem gjithnjë paqe-ruajtëse dhe t’i sjell vajzat së bashku.”

Ajo gjithashtu tha se arsyeja e këtij konflikti mund të jetë konkurrenca që i vendosë përballë njëra-tjetrës në industrinë e muzikës.

Marrëdhënia e tyre është përkeqësuar aq shumë, saqë edhe në evente ato e shmangin sa të munden përballjen me njëra-tjetrën.