Bebe Rexha tërheq vëmendjen me paraqitjen e fundit, del tërësisht natyrale 0 21

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, është një nga emrat e ekranit e cila nuk e ka fare problem që të shfaqet natyrale, shkruan lajmi.net.

Njësoj ka vepruar së fundmi nëpërmjet një postimi në Instastory.

Në paraqitjen e fundit, Bebe shihet se nuk ka vendosur fare grim dhe veshja që e ka zgjedhur është sportive.

Shumë fansave ajo ua ka marrë zemrën edhe me thjeshtësinë e saj./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pasi i shkroi këngën Ariana Grandes, këngëtari shqiptar vjen në një bashkëpunim me një tjetër artist të shumëpëlqyer! 0 5

Shqiptari nga Mali i zi ka publikuar projektin e ri me titull “Noel”, duke e shoqëruar edhe me videoklip, ndërsa përmes saj solli aromë festive, ashtu sikurse këngët e kolegëve të tij që kanë motive feste.

Stanaj nuk u rikthye vetëm, por në bashkëpunim me producentin Tommee Profitt, ndërsa kënga është pjesë e albumit të Profitt.

Stanaj ka kohë që i mungon tregut muzikor me prurje të reja por këngëtari na kishte premtuar se shumë shpejt do të rikthehet super fuqishëm.

 

Edhe ashtu ka bërë. Ai na kapi në befasi të gjithëve pak ditë më parë, kur nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale tregoi se ka bashkëpunuar me Ariana Granden për albumin e saj të ri “Positions” .

Ai ka shkruar tekstin e njërës prej këngëve të albumit dhe ky është një hap shumë i rëndësishëm për të dhe ne jemi tepër krenarë.

Selena Gomez më në fund një romancë e re! Për kë bëhet fjalë ?! 0 7

Së fundmi, në mediat e huaja kanë qarkullur lajme për një romancë të re të këngëtares Selena Gomez me lojtarin e NBA, Jimmy Butler.

Aludimet nisën pasi 28-vjeçarja dhe 31-vjeçari u panë duke darkuar në shoqërinë e njëri-tjetrit.

“Selena Gomez është me Jimmy Butler në Lucien. Duket si një takim. 100% e sigurt se ata ishin atje së bashku, por nuk mund të flas nëse ishte vërtet një takim, por ata ishin së bashku”- ka treguar një burim për mediat e huaja.

Pas disa kohësh single, duket se këngëtarja po i jep një shans njohjeje të reja, pas eksperiencës aspak të mirë që kaloi me Justin Bieber.

jimmy-butler-selena-gomez.jpg