Beatrix Ramosaj publikon foto me këmbë të nxira! Çfarë i ndodhi këngëtares? 0 68

Beatrix Ramosaj ka vendosur të rikthehet në muzikë pas 3 vitesh mungesë dhe duket se projekti i ri do të jetë vërtetë bombastik. Sot këngëtarja zbuloi se ka bashkuar forcat me artistin Eugent Bushpepa, me të cilin publikoi një foto në rrjete sociale. Ajo nuk tregoi shumë detaje, por na bëri të ditur se kënga do të mbajë titullin “Dancing with the evil” (Duke kërcyer me djallin).

Beatrix i ka realizuar xhirimet për videoklipin e këngës së re dhe duket se për të ka bërë sakrifica të shumta. Ajo ka postuar një foto në të cilën shihet me këmbë të nxira dhe gërvishtje. Siç duket asaj i është dashur të xhirojë në terrene të vështira për të realizuar videoklipin perfekt.

Nuk është e lehtë të kërcesh me djallin… pasojat… prapaskena 1,2,3 aksion”, ka shkruar Beatrix përkrah fotos së këmbëve.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor i Beatrix Ramosaj ka qenë në vitin 2017-të./iconstyle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 3

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg

‘Kur fluturon …’ Stresi anuloi bashkëpunimin me Melisën e “Për’puthen”? Ja e VËRTETA! 0 3

Ditën e djeshme në rrjet u publikua ngado lajmi se Stresi dhe ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Melisa Lleshi do të realizonin një duet dhe sesi reperi e kishte anulluar realizimin e projektit dhe arsyeja ishte jo korrektësia nga ana e Melisës.

“Kur do të dalë kënga me Melisën?” ishte pyetja të së cilës iu përgjigj.

“Do e bëj vetëm unë. U mundova për mirë, mua kurrë s’ma dhanë një shans të tillë siç ia dhashë. Por kur fluturon, duhet të mësosh të fluturosh”- ka shkruar ai.

Mirëpo e vërteta qendron ndryshe. Afterparty.al iu zbulon se nuk bëhet fjalë për një bashkëpunim të mundeshëm mes Stresit dhe Melisës së “Për’?”. Projekti do të ishte mes Stresit dhe Melisa Halilaj, një repere e re që po pëlqehet nga publiku dhe ishte në mbështetjen e Arkimedit prej kohësh madje kjo këngë ishte realizuar dhe pritej lançimi në rrjet.