Baxhanak me Mozzik? Ja REAGIMI i Gent Fatalit mbi lajmin se Rozafa dhe Loredana janë motra! 0 85

Një ndër të ftuarit e episodit të djeshëm të Shiko Kush LUAN me autore e moderatore Luana Vjollca ishte reperi i njohur Gent Fatali.

Në sfidën “Paintball” Fatali foli rreth marrëdhënies së tij me të dashurën Rozafa dhe mbi lajmet që tregojnë se ai dhe Mozzik janë baxhanakë pasi Rozafa dhe Loredana janë motra.

Shumë njerëz kanë pikëpyetje mbi të vërtetën e kësaj marrëdhënie, por çfarë tha Genti lidhur me këto lajme?

“Na trego të vërtetën mes Loredanës dhe Rozafës, a është e vërtetë që ti dhe Mozzik jeni baxhanakë, pra janë apo nuk janë motra? Trego dhe qëllo.”, ishte kjo pyetja që iu drejtua Fatalit dhe ai reagoi kështu:

“Duhet të pyesni personin që do qëlloj në tabelë, Rozafën”, duke na lënë kuriozë sërish me këtë veprim.

6a55b03b-ba7b-4831-9922-76b6aacd271b-1.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jasmina plas “bombën” tjetër: “Një mashtruesi si Andi nuk i duhet një përgjigje e shpejtë” 0 9

Pasi akuzoi dhe demaskoi publikisht Andi Artanin se u largua një natë më parë nga ditëlindja e Fation Kuqarit për të qëndruar me këngëtaren Diona Fona, Jasmin Kadriu ka plasur “bombën” e radhës.

Ndërkohë që fansat dhe ndjekësit në Instagram e kanë pyetur vazhdimisht se pse nuk ka një reagim nga palët e tjera, ish-konkurrentja është përgjigjur duke theksuar se një personi manipulues e mashtrues nuk i duhet një përgjigje e shpejtë, por një e mirëmenduar.

“Një personi që është manipulues dhe mashtrues nuk i duhet një përgjigje e shpejtë, i duhet një përgjigje e mirëmenduar. Kështu që le të marrin kohë sa të duan se këtu më kanë,” është shprehur Jasmina përmes një videoje në Instastory ku falenderon edhe mbështetësit e saj për mesazhet suportuese.

Kujtojmë se i vetmi reagim që ka ardhur nga Andi është se ai e ka fshirë Jasminën nga Instagrami dhe nuk e ndjek më. /Afterparty.al

Pas lajmeve për ndarje nga Fjolla, reagon bashkëshorti i saj 0 7

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla kohë më parë kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë.

Gjersa dukej se çdo gjë po shkonte për mrekulli, në media u përhap lajmi se çifti janë ndarë.

Madje u përfol se Fjolla ka abortuar fëmijën që priste me Fisnikun.

Pas përhapjes së lajmit ka reaguar ky i fundit.

Ai ka bërë një urim për festën e Fitër Bajramit me një fotografi ku shfaqet bashkë me Fjollën duke mohuar indirekt lajmin për ndarje.

“Nga zemra ju urojmë shëndet, begati dhe harmoni në familjet tuaja. Fisniku dhe Fjolla”, shkruan në mbishkrimin e fotografisë.