Bashkëshortja ka ditëlindjen, ja urimi i veçantë i Granit Xhakës 0 18

Leonita Lekaj, bashkëshortja e futbollistit shqiptar Granit Xhaka ka një arsye më tepër për të festuar gjatë ditës së sotme. Bukuroshja shqiptare ka ditëlindjen dhe ka mbushur plot 26 vjet, por mesazhi i ndjerë i Granitit duket se është një arsye më shumë për t’u ndjerë mirë.

Përveç shumë urime të miqve dhe familjarëve, nuk ka munguar edhe përgëzimi i bashkëshortit, Granit Xhakës. Futbollisti i Arsenalit ka përzgjedhur fjalët më të bukura për gruan, të cilën e quan edhe “Bebilino”.

Postimi i Granit Xhakës
Gëzuar ditëlindjen zemra ime. U bëfsh edhe 100 vjeç.
Zemër ti më dhe gjithçka që më mungonte, ti më qëndron pranë në çdo moment, fjalët janë të pakta për ty, por dije që të dua shummm shummm.
Kjo ditë zemër është një ditë shumë speciale jo vetëm për ty, por edhe për mua. Ti je gjithçka për mua. Faleminderit Zot që më bekove me një njeri si ti.
Të dua shumë bukuroshja ime dhe ishalla o Zot jemi përjetë bashkë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 4

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg