As Mozzik, as Tayna, as Loredana! Ja cila është kënga që po dëgjohet më shumë nga shqiptarët! 0 55

Festat e fundivitit kanë afruar dhe këngëtarët shqiptarë, pavarësisht se nuk përformojnë në klube natë, janë mobilizuar për të nxjerrë projekte të reja.

Ditët e fundit, artistët më të njohur në vend kanë publikuar disa këngë, ku këtu mund të përmendim Mozzik, Tayna, Melinda, Butrint Imeri, Don Xhoni dhe shumë të tjerë.

Por cila është kënga që po dëgjohet më shumë nga shqiptarët?

Me një kërkim të thjeshtë, ne të inlife.al vumë re që numër 1 në “trending” është Kida.

dag.png

 

Projekti i saj i ri mban titullin “Drunk” dhe vjen si një baladë e lehtë dashurie, që me siguri do kthehet në refren këtë dimër. Si në çdo videoklip tjetër, edhe këtë herë Kida vjen me një klip të punuar në detaje dhe sigurisht nuk mund të linte ma na surprizuar edhe në look.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 8

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.