Arriti 2 milionë ndjekës në INSTAGRAM, LUANA ka këtë dhuratë të veçantë për fansat! Ja çfarë duhet të bëni! 0 33

2020 ka qenë një vit i suksesshëm për Luana Vjollcën dhe duket se do të mbyllet në të njejtën mënyrë, me arritje për të festuar. Moderatorja e “Shiko Kush Luan” është ndër personazhet shqiptare më të ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi ka arritur në shifrën e 2 milionë “followers”-ave në Instagram.

Për të falenderuar ndjekësit dhe fansat e saj për mbështetjen, ajo ka vendosur që të bëjë një “Giveaway”, që në fakt është një trend që po e shohim shpesh në rrjete. Megjithatë ky i Luanës është ndryshe nga të tjerët, pasi do t’i japë mundësinë 3 nga 2 milionë ndjekësve të saj, mundësinë për të festuar datëlindjen e moderatoren.

Rregullat për të marrë pjesë, por edhe një foto të Luanës që feston arritjen e saj më të fundit, e gjeni në këtë postim:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 8

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.