Angelina Jolie në sulm ndaj ish bashkëshortit: Kam prova të dhunës nga ana e Brad Pitt 0 18

Angelina Jolie vazhdon luftën për të marrë kujdestarinë e fëmijëve të saj. Në dokumentet e reja të prezantuara në gjykatë, në lidhje me diskutimin e shkakut të divorcit, artistja ka thënë që ka prova të dhunës në shtëpi nga ana e ish bashkëshortit Brad Pitt dhe që është gati të sjellë fëmijët në gjykatë për të dëshmuar kundër tij.

Dy vjet nga ndarja e tyre, shkaku i divorcit është ende në lojë, njësoj si kujdestaria e fëmijëve të tyre. Jolie ka ofruar dëshminë e gjashtë fëmijëve të tyre: Maddox (19 vjeç), Pax (17), Zahara, (16), Shiloh (14) dhe të binjakëve Knos dhe Viviene (12).

Jolie dhe Pitt janë ndarë në shtator të 2016 pas dy viteve martesë. Të dy aktorët u dashuruar në 2004, pasi u njohën gjatë xhirimeve të “Mr. e Mrs. Smith”, por vetëm në 2019 kanë deklaruar se janë ligjërisht singel.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jonida Vokshi merr urimin e ndjerë për ditëlindje 0 5

Jonida Vokshi ka festuar ditëlindjen ku ka marrë urime nga më të ndryshmet. Urimin më të veçantë moderatorja e ka marrë nga bashkëshorti i saj Besnik Krapi, ku edhe e ka postuar në Instagram.

Nëpërmjet urimit Besniku ka zbuluar ‘padashje’ se Jonida mbush sot 35 vjeç, por kjo nuk ka aspak rëndësi për çiftin, pasi ata ndihen  shumë të dashuruar në krahët e njëri-tjetrit.

“Edhe krejt botën të ta jap dhuratë prap humbas pasi më dhurove Emin. Jam dorëzuar. Gjithmonë do jesh në avantazh. Lutem që kur Emi të festojë 35-vjetorin të jetë po kaq e bukur sa ti dhe ne do duhemi edhe më shumë se sot. Të dua dhe urime”, ka shkruar ai krah fotos.

Jonida Vokshi merr urimin e ndjerë për ditëlindje 0 6

Jonida Vokshi ka festuar ditëlindjen ku ka marrë urime nga më të ndryshmet. Urimin më të veçantë moderatorja e ka marrë nga bashkëshorti i saj Besnik Krapi, ku edhe e ka postuar në Instagram.

Nëpërmjet urimit Besniku ka zbuluar ‘padashje’ se Jonida mbush sot 35 vjeç, por kjo nuk ka aspak rëndësi për çiftin, pasi ata ndihen  shumë të dashuruar në krahët e njëri-tjetrit.

“Edhe krejt botën të ta jap dhuratë prap humbas pasi më dhurove Emin. Jam dorëzuar. Gjithmonë do jesh në avantazh. Lutem që kur Emi të festojë 35-vjetorin të jetë po kaq e bukur sa ti dhe ne do duhemi edhe më shumë se sot. Të dua dhe urime”, ka shkruar ai krah fotos.