Andi i tha ‘të të vijë turp’ pasi ajo publikoi këto FOTO, Shqipja i bën ftesën publike: A ke guxim…[VIDEO] 0 69

Shqipja trazoi rrjetin disa ditë më parë kur publikoi një foto në të cilën pretendonte se ishte Tea dhe Andi. Më vonë u zbulua se vajza në foto ishte ish e dashura e Andit, e cila jetonte në Gjermani, por Shqipja nuk u bind për këtë. Në puntatën e të hënës në “Përputhen”, Andi e përgenjështroi këtë lajm dhe tha se fotot ishin shkrepur në Gjermani. Ndërkohë, Tea u shpreh se ajo në atë kohë ka qenë në Fier duke ndjekur gjimnazin. Më pas, Tea u shpreh se Shqipja bëri një vepër penale sepse prishi imazhin e një personi publik. “Prishja e imazhit të një personi publik dënohet me ligj, është vepër penale”, tha Tea.

Në reagimin e tij, Andi e akuzoi Shqipen se po cënon privatësinë e të tjerëve.

“Të të vijë turp sepse je duke cënuar privatësinë e të tjerëve që i nxjerr foto e gjëra. Ne nuk e dimë vajza në foto a është e martuar, a është beqare tani dhe po i shkatërron jetën. Kur të jesh 100% e bindur të vish këtu dhe t’i thuash këto llafe para nesh, jo me Instagramra, me gjëra. Kërkon vëmendje dhe vëmendje do marrësh, pa merak”, tha Andi.

Pas kësaj deklarate, Shqipja ka postuar një video ku pranon të përballet, por në një tjetër emision.

“Duke qenë se thatë që unë nuk kam guxim të vij në emision për t’u përballur me ju, atëherë ju ftoj unë në një tjetër emision, por a keni guxim të përballeni me mua tek e tek?”, shprehet ajo.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Xhensila dhe stili ndryshe i stërvitjes në oborrin e shtëpisë me paralele dhe pemë 0 3

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj duket se po vazhdon të ndjekë këtë stil ndryshe të stërvistjes. Ajo ka postuar së fundmi në Instagram foto dhe video ku shihet duke bërë ushtrime në oborrin e shtëpisë. Ajo shfaqet edhe në një paralele duke stërvitur muskujt.

Këngëtarja mban veshur një kostum sportiv ngjyrë gri, ku duket në formë të mirë fizike. Fundja, ku ka më mirë se stërvitja në natyrë.

A ke qef të martohesh me shqiptare apo kosovare?” Bearti iu përgjigjet ndjekësve me një mesazh të fuqishëm 0 5

Së fundmi, ai ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e tij në Instagram ku i janë drejtuar pyetje në lidhje me tema të ndryshme.

“A je në ndonjë lidhje tjetër?” e ka pyetur një ndjekës ish-konkurrentin dhe ai i është përgjigjur prerë që Jo.

Ndërkohë, ndjekësit nuk kanë ngurruar që ta pyesin se si e sheh njeriun me të cilin do të martohet në të ardhmen.A ke qef të martohesh përfundimisht me shqiptare apo kosovare? Më kthe përgjigje”, i ka shkruar ndjekësi/ja në formë lutjeje.

“S’kam dashur që të përgjigjem fare, po aq shumë herë ma keni bërë këtë pyetje që s’po mundem ta tejkaloj më. E para çfarë rëndësie ka shqiptare/kosovare. Në fund të gjithë shqiptarë jemi. S’di pse kaq shumë “urrejtje” se kam parë edhe në komente “Ju shqiptarët, ju kosovarët..” Turp.

Përsa i përket pyetjes unë kam shprehur se nëse dikush më pëlqen s’ka rëndësi nëse është shqiptare, kosovare a gabele. Më falni që u shpreha kështu, por duhet të kuptoni se të gjithë jemi shqiptarë dhe kemi luftuar për të njëjtin flamur dhe ne”, i është përgjigjur Bearti.