Andi i ‘Për’puthen’ u rrah nga këngëtari i njohur për një vajzë?! Ja e VËRTETA e VIDEOS që po qarkullon në rrjet! 0 75

Në rrjetet sociale është duke qarkulluar së fundmi një video ku tregohet se Andi Shehu, një nga konkurentët e “Përputhen”, është rrahur nga këngëtari Petro Xhori. Video tregon këngëtarin që e qëllon me grusht, personin që supozohet se është Andi i “Përputhen”, dhe e hedh në tokë.

Andi Shehu përfundon në tokë dhe i gjakosur. Media të ndryshme shkruajnë se shkak i “sherrit” mes tyre është bërë një vajzë, por inlife.al ka mësuar se ne fakt ky nuk është një sherr i vërtetë.

Petro dhe Andi janë miq të mirë, madje ishte vetë Andi që pak ditë më parë publikoi një video me mikun e tij duke kënduar këngën e Tarkan “Kiss Kiss” në Instagram. Ata kanë qenë duke xhiruar një videoklip duke qenë se Petro është dhe këngëtar e thjesht kane dashur të tërheqin vëmendjen e njerëzve dhe ia dolën.

Kënga titullohet “Camila” dhe ne i urojmë suksese Petros.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ana Kauri thumbon konkurrenten e re të “Për’puthen” 0 5

Ola Zenelaj është konkurrentja e re e “Për’puthen”, e cila trazoi menjëherë ujërat në emision dhe “përçau” çiftin Sindi-Murat.

Gjatë këtyre ditëve janë publikuar pamje të Sindit në prapaskenë, ku është dukur tepër e prekur nga situata dhe ka shpërthyer në lot, duke iu drejtuar Muratit me fjalët “Më ke lënduar shumë”.

Ditën e djeshme u transmetua takimi i dytë i Olës dhe Muratit, ndërsa Mevlani e komentoi afrimitetin e Olës si strategji për të ndarë Muratin dhe Sindin.

Të njëjtin mendim me Mevlanin duket se ka pasur edhe Ana Kauri, ish-konkurrente e emisionit e cila nuk e ka kursyer një koment në faqen publike të “Për’puthen” në Instagram.

“Mevlani mendon se Ola bën strategji, për të ndarë Muratin nga Sindi.”- shkruhej në video, ndërsa Ana Kauri ka mbështetur mendimin e Mevlanit, duke u shprehur se tashmë ka nisur t’i kuptojë të gjitha dhe askush s’ia hedh dot më.

“Është bërë mjeshtër Mevlan Shaba, nuk ia hedh dot më njeri.”- ka shkruar Ana, duke hedhur kështu një thumb për konkurrenten e re.

Thotë se kënga e re nuk është diss, por me pak fjalë Noizy godet gjithë reperët 0 5

Para disa ditësh, Noizy paralajmëroi se do të sillte një këngë të re dhe nga fjalët e tij u duk se bëhej fjalë për një tjetër diss.

“Do merrni mësim nga pedagogu”, shkroi Noizy disa ditë më parë përkrah një videoje të shkëputur nga kënga.

Edhe ditën e sotme para publikimit të këngës, reperi bëra disa postime në rrjete sociale që hapur dukeshin se ishin thumba për kolegët e tij.

Të dashur fansa: A e dini se të gjithë reperët janë t’u e pritur këtë kong ma shumë se ju?”, ka shkruar ai.

Më në fund kënga është publikuar e plotë dhe Noizy ka shuar gjithë kuriozitetin e fansave. Si fillim ai ironizon gjithë reperët dhe më pas tregon se si arriti me shumë punë këtu ku është sot.

“Sillma 1 reper këtu që din me bo rep, me tregu 1 histori a diçka nga jeta e vet. Vetëm femna, femna femna, sa të dua puçi, puçi, edhe Gucci, Gucci, edhe grosha edhe sushi. S’di ça dreqin kanë këto tipa vetëm pytje, intervista hajde këtu t’ju jap lajmet”, shprehet Noizy në këngën e tij për kolegët.