Ana shpjegoi fotot në shtrat me Arjonin, Shqipja “shpërthen” KEQ: Moj e pacipë që ngele duke u… 0 55

Fotot që Arjon Luli, një nga djemtë e “Përputhen”, shpërndau në instagramin e tij kur shfaqej pranë Anës që po flinte gjumë shkaktuan një rrëmujë të vërtetë në rrjetet sociale. Dy ditë pas ngjarjes erdhi reagimi i Anës me një lidhje Skype në emision ku sqaronte se mes saj dhe Arjonit nuk kishte ndodhur asnjë gjë.

Pas reagimit të Anës, Arioni rrëfen se në fakt ishte i dashuruar me Anën dhe pretendon se ishin të lidhur, ndërsa ai i kishte propozuar të linin emisionin dhe të jetonin bashkë.

Ana ka dalë sërish në një tjetër reagim me një lidhje skype dhe ndër të tjera ka patur edhe një debat të ashpër me Arianin i cili e ka quajtur të pacipë.

Lidhur me këtë deklaratë tjetër të Anës ka reaguar edhe Shqipja e cila ka postuar një pjesë të vjetër të emisionit ku ato të dyja ishin duke debatuar dhe ku Ana Shqipen të pacipë.

Krahas kësaj videoje Shqipja shkruan: “Fole ti për e pacipë, ti që ja please cipën vetes se Arjoni doli i nderuar që nuk kthehet më, por ti që ngele në skype dhe lutesh për atë karrige moj e pacipë”

shqipja.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Xhensila dhe stili ndryshe i stërvitjes në oborrin e shtëpisë me paralele dhe pemë 0 3

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj duket se po vazhdon të ndjekë këtë stil ndryshe të stërvistjes. Ajo ka postuar së fundmi në Instagram foto dhe video ku shihet duke bërë ushtrime në oborrin e shtëpisë. Ajo shfaqet edhe në një paralele duke stërvitur muskujt.

Këngëtarja mban veshur një kostum sportiv ngjyrë gri, ku duket në formë të mirë fizike. Fundja, ku ka më mirë se stërvitja në natyrë.

A ke qef të martohesh me shqiptare apo kosovare?” Bearti iu përgjigjet ndjekësve me një mesazh të fuqishëm 0 5

Së fundmi, ai ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e tij në Instagram ku i janë drejtuar pyetje në lidhje me tema të ndryshme.

“A je në ndonjë lidhje tjetër?” e ka pyetur një ndjekës ish-konkurrentin dhe ai i është përgjigjur prerë që Jo.

Ndërkohë, ndjekësit nuk kanë ngurruar që ta pyesin se si e sheh njeriun me të cilin do të martohet në të ardhmen.A ke qef të martohesh përfundimisht me shqiptare apo kosovare? Më kthe përgjigje”, i ka shkruar ndjekësi/ja në formë lutjeje.

“S’kam dashur që të përgjigjem fare, po aq shumë herë ma keni bërë këtë pyetje që s’po mundem ta tejkaloj më. E para çfarë rëndësie ka shqiptare/kosovare. Në fund të gjithë shqiptarë jemi. S’di pse kaq shumë “urrejtje” se kam parë edhe në komente “Ju shqiptarët, ju kosovarët..” Turp.

Përsa i përket pyetjes unë kam shprehur se nëse dikush më pëlqen s’ka rëndësi nëse është shqiptare, kosovare a gabele. Më falni që u shpreha kështu, por duhet të kuptoni se të gjithë jemi shqiptarë dhe kemi luftuar për të njëjtin flamur dhe ne”, i është përgjigjur Bearti.