‘Ana është gjithmonë në kërkim të një preje’, Atdheu i kthehet Arjonit: Pse nuk më the që… 0 110

Arjoni ishte në një lidhje direkte për emisionin “Përputhen”, duke treguar versionin e tij të historisë me Anën. Ai tha se kanë pasur një histori të shkurtër dashurie, me marrëdhënie intime dhe fjalë romantike.

Arjoni deklaroi se Ana ka luajtur me ndjenjat e tij, pasi qëllimi i saj është t’i manipulojë të gjithë djemtë. “Ajo femër është vazhdimisht në ndjekjen e një preje. E publikova foton sepse dua të parandaloj që një tjetër të jetë viktimë e saj. Ana është gjithmonë në kërkim të një preje”, tha ai.

 

Pas deklaratës së tij reagoi Atdheu, i cili më parë ka shprehur pëlqimin e tij ndaj Anës. “Dua t’i them Arjonit që do ishte më mirë rruga që të ma thoshte në prapaskenë, nëse është dashuruar kështu siç thotë. Të më thoshte “shih se jam dashuruar dhe do luftoj” se unë i qëndroj asaj që po dashurove, lufto, mos lëndo. Të më thoje “tërhiqu o vëlla se kështu-kështu puna”, unë do isha tërhequr”, tha Atdheu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 8

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.