Almeda i bën deklaratën më të bukur të dashurisë, Tolga i kthehet në SHQIP 0 50

Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Saysman janë një prej çifteve më simpatike në Turqi, por edhe në Shqipëri. Ata të do bëhen prindër për herë të dytë, një lajm që e ka dhënë vetë Almeda disa javë më parë në instagramin e saj.

Këtë herë ajo ka postuar një foto të dy luanëve në isntagram ndërsa i bën tag të shoqit. Krahas fotos ajo shkruan: “Ne”, shoqëruar me një zemër, ndërsa aktori vendos t’ja kthejë përgjigjen në shqip duke e konfirmuar me një “Po”, shoqëruar me një zemër.

Almeda dhe Tolga lidhën kurorë disa vite më parë ne një ceremoni madhështore në Miami.

Më pas erdhi në jetë vogëlushi Efehan dhe tashmë do të bëhen sërish prindër, por ende nuk e kanë zbuluar gjininë.

almedaok-1.jpg

TAND.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 3

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg