Alfio surprizon ‘live’ Fatmën: Ja gatimi special që mban emrin e saj! 0 36

Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani janë ndër çiftet më të preferuar në showbiz-in shqiptar dhe pas ardhjes në jetë të Noah-s dashuria për çiftin është rritur akoma më shumë.

Shpesh herë i shohim mjaft aktivë në rrjete sociale të cilët na shuajnë kureshtien sado pak me disa story nga jeta e tyre private. Të gjithë jemi kuriozë sesi ja bën Fatma me Alfion “master-chef” në shtëpi dhe a ka ai një specialitet vetëm për bukuroshen e ekranit?

Përgjigjen e dhanë vetë çifti të ftuar në emisionin “Jonida’s room” nga Jonida Maliqi. Alfio u shpreh se në restorantin e ri të tij të mishit ka në menu edhe një pizza që mban emrin e moderatores së njohur dhe partneres së tij, “Pizza Fatma”. Këtë detaj sapo e kishte mësuar edhe vetë Fatma dhe ne mezi presim ta shijojmë këtë kryevepër nga Alfio. Por cilët janë ingredientët? Le të shohim intervistën në link-un më poshtë:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

“A e kishe zëvendësuar Keisin?” I bëjnë pyetjen e sikletshme, Stresi i përgjigjet publikisht: Jeta kështu e ka… 0 5

Reperi i njohur Stresi ka realizuar së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit, ku si gjithmonë nuk kanë munguar pyetjet rreth Keisit. Ndonëse dyshja janë ndarë, ata vazhdojnë të ruajnë komunikim me njëri-tjetrin.

“A e kishe zëvendësuar Keisin?”, i ka shkruar një ndër ndjekësit. Kjo pyetje nuk i ka pëlqyer aspak reperit, të cilit i ka tingëlluar si qesharake. Ai ka theksuar se do t’i jetë mirënjohës përjetë ish-partneres, duke bërë të ditur që askush nuk mund të zërë vendin e saj e duke vendosur kështu pikat mbi “i” për këtë histori.

“Pyetje qesharake, kurrë nuk do ulja dikë që më ka mbajtur në gji. I jam mirënjohës përjetë. Po jeta kështu e ka”, ka shkruar ai.

-640-0-6098e0c3ccd85.png

Bebe Rexha tregon më në fund pse Rita Ora dhe Dua Lipa nuk flasin prej vitesh 0 5

Bebe Rexha ka ndarë detaje rreth konfliktit midis Rita Orës dhe Dua Lipës – i cili ka bërë që mos t’i shohim të treja në një bashkëpunim.

Para disa kohësh, Bebe Rexha shprehu dëshirën për një bashkëpunim mes artisteve shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, Rita Ora dhe Ava Max. Kjo gjë nuk ndodhi dhe shkaku ishte ky konflikt.

Bebe ka folur për The Sun: “Unë kam provuar t’i rregulloj gjërat mes tyre. Nuk e di se çfarë po ndodh realisht ose cila është drama. Jam përpjekur të jem gjithnjë paqe-ruajtëse dhe t’i sjell vajzat së bashku.”

Ajo gjithashtu tha se arsyeja e këtij konflikti mund të jetë konkurrenca që i vendosë përballë njëra-tjetrës në industrinë e muzikës.

Marrëdhënia e tyre është përkeqësuar aq shumë, saqë edhe në evente ato e shmangin sa të munden përballjen me njëra-tjetrën.