Aktorja e njohur pohon: Të pasmet e Luana Vjollcës janë origjinale! [VIDEO] 0 155

Një nga të ftuarat e emisionit “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën këtë të shtunë ishte edhe deputetja e njohur Dude Balje.

Shpesh herë deputeten e kanë akuzuar se të pasmet e saj janë të bëra dhe jo origjinale. Kështu që Dude i mohoi njëherë e mirë këto thashetheme. Në fund teksa mori përgjigje mbi pyetjen që i bëri, Monika Lubonja u kthye nga Luana dhe i tha: “A quhet përgjigjia?”

Luana: “Po, quhet se përsa kohë nuk ka bërë me zor nuk do e bëjmë që e ka bërë”

Monika: “Po jo se edhe provohet!”

Luana: “Provohet? Si provohet, të lutem ma thuaj sepse kam shumë dëshirë t’ua provoj atyre njerëzve atje që nuk i kam bërë unë se më çmendën! Si provohet?”

Monika: “Ta provoj duke të të kapur!”

Luana: “Më kap të lutem dhe thuaja njerëzve”

Monika: Qenkan origjinale!

Luana: Faleminderit!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 3

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg