Aktorja e njohur pohon: Të pasmet e Luana Vjollcës janë origjinale! [VIDEO] 0 31

Një nga të ftuarat e emisionit “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën këtë të shtunë ishte edhe deputetja e njohur Dude Balje.

Shpesh herë deputeten e kanë akuzuar se të pasmet e saj janë të bëra dhe jo origjinale. Kështu që Dude i mohoi njëherë e mirë këto thashetheme. Në fund teksa mori përgjigje mbi pyetjen që i bëri, Monika Lubonja u kthye nga Luana dhe i tha: “A quhet përgjigjia?”

Luana: “Po, quhet se përsa kohë nuk ka bërë me zor nuk do e bëjmë që e ka bërë”

Monika: “Po jo se edhe provohet!”

Luana: “Provohet? Si provohet, të lutem ma thuaj sepse kam shumë dëshirë t’ua provoj atyre njerëzve atje që nuk i kam bërë unë se më çmendën! Si provohet?”

Monika: “Ta provoj duke të të kapur!”

Luana: “Më kap të lutem dhe thuaja njerëzve”

Monika: Qenkan origjinale!

Luana: Faleminderit!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kiara Tito festoi ditëlindjen dhe në festë nuk mungonte as Butrinti! 0 6

Moderatorja Kiara Tito ka festuar 25-vjetorin e saj. Kiara kishte organizuar një festë ku kishte mbledhur miqtë e njerëzit e saj më të dashur, të cilët publikuan edhe foto e video nga atmosfera e krijuar.

Në festë nuk ka munguar edhe Butrint Imeri me këngët e tij e një prej videove të postuara nga Niko Komani, shfaqet Kiara duke kërcyer.

Në sfond është kënga “Për një dashuri” dhe Kiara shihet duke kënduar dhe e buzëqeshur.

-640-0-600730dd502b9.jpg

Moderatorja dukej shumë seksi me një fustan me dekolte të hapur e që i nxirrte linjat trupore.

 

(Foto) Bebe Rexha mezi pret të përfundojë pandemia dhe të vijë përsëri në Shqipëri 0 3

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është shumë e lidhur me rrënjët e saj. Ajo e ka treguar gjithmonë me krenari origjinën e saj shqiptare, teksa është shprehur se me qejf do ta vizitonte Shqipërinë sa më shpesh që mundet.

31-vjeçarja ka shumë dëshirë që tani të vijë në vendin e lindjes por udhëtimet në vende të ndryshme janë shumë të vështira në këtë kohë pandemie. Ajo mezi po pret që të përfundojë pandemia e Covid-19 që të vijë në Shqipëri.

Bebe Rexha ka shpërndarë së fundmi në InstaStory një video satirike e cila tregon një udhëtar që mezi pret të udhëtojë, dhe aty shkruhet: “Unë në fluturimin e parë për në Shqipëri pasi gjithë ky dreq të ketë përfunduar”.

 

 

Herën e fundit kur ajo ishte në Shqipëri ishte 2 dhjetori i vitit 2019, ku vizitoi disa nga familjet e prekura nga tërmeti shkatërrues i 26 nëntorit.

foto galeri