Aksidenti me vdekje në Tiranë, policia arreston shoferin e kamioçinës 0 18

3 persona janë arrestuar nga Policia e Tiranës, dhe një tjetër është shpallur në kërkim në 24 orët e fundit, të cilët akuzohen për vepra të ndryshme penale.

Në mesin e të arrestuarve është dhe drejtuesi i kamioçinës, që u përfshi në një aksident pranë rrugës Bardhyl, ku humbi jetën një 27-vjeçar, i cili ishte në drejtimin e një motori.

Sa i takon personit të shpallur në kërkim ai është Sh. M., 32 vjeç, për veprat penale “Kundërshtim i punonjësit të policisë së rendit publik” dhe “Goditje për shkak të detyrës”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Bitcoin shënon sërish rekord, rritje me 5% në një ditë, shkon mbi 63 mijë dollarë 0 3

Bitcoin u ngjit në një rekord të ri ditën e martë prej 63 mijë dollarësh, ndërsa investitorë po presin debutimin në bursë të Coinbase.

Çmimi i Bitcoin u rrit me 5% në 24 orët e fundit, në 63,171 dollarë, sipas të dhënave të CoinMetrics, përpara se të tërhiqej në 62,653 dollarë. Ether, kriptomonedha e dytë më popullore, shkoi deri në 2,222 dollarë.