“Ajo është më në fund këtu”, Eliona Pitarka sjell në jetë vogëlushen 0 23

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi…

Aktorja e “Klanifornias”, Eliona Pitarka është bërë sot nënë për herë të parë. Dhe këtë lajm të bukur ajo e ka dhënë me një postim në Instastory ku ka publikuar edhe foton e parë të vogëlushes.

“Ajo është më në fund këtu”, shkruan Eliona krah fotos së princeshës së saj, rrethuar me tollumbaca, buqeta me lule dhe dhurata për ardhjen e vogëlushes së saj në jetë.

Vetëm pak orë më parë aktorja kishte bërë një postim ku filmonte barkun dhe shkruante se do e marrë malli për shkelmimet e bebes së saj, por mezi po priste ta merrte në krahë.

Ndërkaq, jemi kuriozë për të mësuar emrin që Eliona i ka vënë të voglës së saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 6

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 4

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg