“A ishte DISS-i për Mozzik…”, Capital T jep përgjigjen që s’pritej! [FOTO] 0 29

Pak javë më parë Capital T i ftuar në një emision ka realizuar një freestyle i cili dukej si një diss për Mozzik, pasi në një moment gjatë tekstit ai thoshte: “Repere me e mirë se ty është Lori”, çka dukej si një kunjë për Mozzik. Për herë të parë pas disa kunjave dhe statuseve nga ana e të dyve, Capital T e ka sqarur këtë pasi dikush nga fansat ja ka bërë si pyetje.

“A ishte diss freestyle jot” e pyet dikush dhe Capital T duke qeshur përgjigjet “Thashethem”.

Nuk e dimë se çfarë ka dashur të thotë Capital T me këtë përgjigje, por ndoshta ata mund ta kenë ndrequr raportin mes tyre, ose ndoshta në të vërtetë vargjet e tij nuk kane qenë në të vërtetë për Mozzik.

strtq.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

A ke qef të martohesh me shqiptare apo kosovare?” Bearti iu përgjigjet ndjekësve me një mesazh të fuqishëm 0 5

Së fundmi, ai ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e tij në Instagram ku i janë drejtuar pyetje në lidhje me tema të ndryshme.

“A je në ndonjë lidhje tjetër?” e ka pyetur një ndjekës ish-konkurrentin dhe ai i është përgjigjur prerë që Jo.

Ndërkohë, ndjekësit nuk kanë ngurruar që ta pyesin se si e sheh njeriun me të cilin do të martohet në të ardhmen.A ke qef të martohesh përfundimisht me shqiptare apo kosovare? Më kthe përgjigje”, i ka shkruar ndjekësi/ja në formë lutjeje.

“S’kam dashur që të përgjigjem fare, po aq shumë herë ma keni bërë këtë pyetje që s’po mundem ta tejkaloj më. E para çfarë rëndësie ka shqiptare/kosovare. Në fund të gjithë shqiptarë jemi. S’di pse kaq shumë “urrejtje” se kam parë edhe në komente “Ju shqiptarët, ju kosovarët..” Turp.

Përsa i përket pyetjes unë kam shprehur se nëse dikush më pëlqen s’ka rëndësi nëse është shqiptare, kosovare a gabele. Më falni që u shpreha kështu, por duhet të kuptoni se të gjithë jemi shqiptarë dhe kemi luftuar për të njëjtin flamur dhe ne”, i është përgjigjur Bearti.