A është Mevlani modeli i mashkullit që vajzat shkulin flokët? 0 27

Se shijet janë të ndryshme, kjo nuk diskutohet. Dikush pëlqen diçka, e dikush diçka tjetër.

Ndër vite, parametrat e modelit të mashkullit ideal kanë ndryshuar, edhe pse edhe këtu shija është ajo që bënë diferencën.

“Përputhen”, emisioni ku të rinjët kërkojnë të gjejnë “shpirtin binjak”, ka prezantuar para vajzave dhe publikut një mori meshkujsh karakteresh e pamjesh të ndryshme.

I vetmi për të cilin kanë garuar dy vajza konkurrente, është Mevlan Shaba, shtetas shqiptar, por që jeton e vepron në Gjermani ku edhe merret me muzikë.

Nuk është i palestruar, nuk duket më elokuenti, por gjjthsesi ka fituar vëmendje. A është Mevlani mashkulli i ëndrrave?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 6

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 4

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg