2021-shi nisi me ndryshime dhe look-u i Bella Hadid mund të jetë trendi më i ri i flokëve! 0 77

Emri i Bella Hadid është një ndër emrat më të njohur e të komentuar në mbarë botën, si në media ashtu edhe në rrjete sociale.

Në llogarinë e saj në Instagram, bukuroshja numëron 36.8 milion ndjekës dhe fotot e saj nuk kalojnë asnjëherë pa marrë vëmendje të madhe.

Thuajse në çdo postim në rrjete sociale, ajo shfaqet me një look të ri duke befasuar ndjekësit e saj.

Viti i ri s’mund të fillonte me një ndryshim look-u nga modelja, e cila ka marrë vëmendjen e të gjithlëve disa minuta më parë.

Jemi mësuar tashmë me baluket e lyera në ngjyrë tjetër nga ajo e flokëve në tërësi, mirëpo Bella bëri një përzierje ngjyrash dhe ky mund të jetë trendi i ri i flokëve.

Disa ditë më parë, Bella iu nënshtrua testit të Covid-19, siç tregoi për ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Pavarësisht se ka treguar që ka kryer testin, Bella nuk e ka treguar rezultatin e analizës së saj, duke i lënë ndjekësit kuriozë.

Bella vazhdon punën e saj si modele dhe për shkak të këtij profesioni, duhet të ketë kontante me persona të ndryshëm.

Ndaj shëndeti i saj është thuajse gjatë gjithë kohës në rrezik./iconstyle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Thotë se kënga e re nuk është diss, por me pak fjalë Noizy godet gjithë reperët 0 5

Para disa ditësh, Noizy paralajmëroi se do të sillte një këngë të re dhe nga fjalët e tij u duk se bëhej fjalë për një tjetër diss.

“Do merrni mësim nga pedagogu”, shkroi Noizy disa ditë më parë përkrah një videoje të shkëputur nga kënga.

Edhe ditën e sotme para publikimit të këngës, reperi bëra disa postime në rrjete sociale që hapur dukeshin se ishin thumba për kolegët e tij.

Të dashur fansa: A e dini se të gjithë reperët janë t’u e pritur këtë kong ma shumë se ju?”, ka shkruar ai.

Më në fund kënga është publikuar e plotë dhe Noizy ka shuar gjithë kuriozitetin e fansave. Si fillim ai ironizon gjithë reperët dhe më pas tregon se si arriti me shumë punë këtu ku është sot.

“Sillma 1 reper këtu që din me bo rep, me tregu 1 histori a diçka nga jeta e vet. Vetëm femna, femna femna, sa të dua puçi, puçi, edhe Gucci, Gucci, edhe grosha edhe sushi. S’di ça dreqin kanë këto tipa vetëm pytje, intervista hajde këtu t’ju jap lajmet”, shprehet Noizy në këngën e tij për kolegët.

Arriti “rekord” klikimesh, Don Xhoni bën kërkesën e pazakontë për “TikTok” 0 5

Reperi i njohur, Don Xhoni duket se po shijon kulmin e suksesit. Ai bëri namin në emsionin “Gjoni Black” të Meriton Mjekiqit, pasi freestyle “Make a pose” u bë mjaft virale në rrjet duke thyer kështu kufijtë.

Në TikTok u krijua një trend me këtë “freestyle”, ku persona të ndryshëm në botë publikonin video ku hapnin sfida me kërcimin e Don Xhonit.

Së fundmi, reperi ka publikuar një foto ku shihet numri i klikimeve të marra nga përdoruesit e këtij aplikacioni, plot 312 milionë dhe gjithashtu iu drejtua me një kërkesë “TikTok-ut”, duke i kërkuar me shaka paratë e tij.

“Tik Tok where is my money?”, ka shkruar Don Xhoni.