2021-shi nisi me ndryshime dhe look-u i Bella Hadid mund të jetë trendi më i ri i flokëve! 0 16

Emri i Bella Hadid është një ndër emrat më të njohur e të komentuar në mbarë botën, si në media ashtu edhe në rrjete sociale.

Në llogarinë e saj në Instagram, bukuroshja numëron 36.8 milion ndjekës dhe fotot e saj nuk kalojnë asnjëherë pa marrë vëmendje të madhe.

Thuajse në çdo postim në rrjete sociale, ajo shfaqet me një look të ri duke befasuar ndjekësit e saj.

Viti i ri s’mund të fillonte me një ndryshim look-u nga modelja, e cila ka marrë vëmendjen e të gjithlëve disa minuta më parë.

Jemi mësuar tashmë me baluket e lyera në ngjyrë tjetër nga ajo e flokëve në tërësi, mirëpo Bella bëri një përzierje ngjyrash dhe ky mund të jetë trendi i ri i flokëve.

Disa ditë më parë, Bella iu nënshtrua testit të Covid-19, siç tregoi për ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Pavarësisht se ka treguar që ka kryer testin, Bella nuk e ka treguar rezultatin e analizës së saj, duke i lënë ndjekësit kuriozë.

Bella vazhdon punën e saj si modele dhe për shkak të këtij profesioni, duhet të ketë kontante me persona të ndryshëm.

Ndaj shëndeti i saj është thuajse gjatë gjithë kohës në rrezik./iconstyle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ish-banori i ‘Big Brother’ quan ‘XHANDARE’ Bora Zemanin dhe përplaset KEQ me Melisën, kjo e fundit reagon ashpër! 0 9

Një tjetër sherr është hapur së fundmi e këtë herë bëhet fjalë për ish-banorin e “Big Brother”, Damiano Agalliun dhe konkurrenten e “Përputhen”, Melisën. Damiano ka postuar në Instastory disa statuse ku kritikonte Bora Zemanin për prezantimin dhe i bënte thirrje autores Olsa Muhameti t’i tërheqë veshin Melisës.

“Sjellja e Melisës është e patolerueshme kur i kthehet me mimika në fytyrë të tjerëve, në mënyrë tallëse. Olsa Muhameti tërhiqja çik veshin sepse aty bërtet duke thënë ‘Pse më shajnë mua vajzat’, ndërkohë mimikat dhe duart dhe ironitë në të shprehurit e saj është ajo që thotë Arjan Konomi ‘të neveritshme’. Një shprehje e bukur thotë mënyra sesi sillesh me të tjerët tregon për ty, edukatën dhe kulturën tënde”, shkruan Damiano.

Më tej ai shkruan se Melisa po bën si histerike kundrejt faktit që Mevlani i kushtoi këngë Ledianës.

-640-0-6006d3362871f.jpg

-640-0-6006d33661db5.jpg

-640-0-6006d33696f9d.jpg

-640-0-6006d336d8eee.jpg

d1-1.jpg

d2-1.jpg

Nuk vonoi as përgjigja e Melisës, e cila ia ktheu Damianos përmes disa postimeve në Instastory ku shkruan se ish-banori po kërkon vëmendje.

-640-0-6006d33711ff2.jpg

-640-0-6006d33745c5d.jpg

-640-0-6006d3376b6fd.jpg

-640-0-6006d337911f7.jpg

-640-0-6006d337b2926.jpg

Më vonë Damiano ka reaguar sërish duke u shprehur se nuk ka asgjë me Melisën, por e teproi me sjelljen e saj ndaj Ledianës.

-640-0-6006d337d5477.jpg

Bora i kapi MAT! Ç’ndodhi mes Sindit dhe Atdheut? Shkelje syri dhe puthje, ja ç’humbëm! 0 4

Ndërkohë që në studion e Përputhen diskutohej takimi i Muratit me Sindin, Bora vuri re një tjetër ‘ngjarje’ që ndodhte ndërkohë.

“Sindi i shkel syrin, Atdheu i dërgon puthje, çfarë po ndodh këtu”, pyeti Bora.

Diskutimi

Atdheu: Ishte një puthje shoqërore

Sindi: po ndjen që po i ikën dikush nga duart

Arjani: Bravo Sindi, shih ca bën. Dike të shkelke syrin.

Bora: unë kam parë afrimitet mes jush dhe në backstage

Sindi: në fakt Atdheu në kohën kur unë s’kam qenë , ishte i vetmi që më ka shkruar dhe më ofroi mbështetjen e tij, dhe e vlerësoj shumë.
Se njërzit në fund të fundit shihen kur ke nevojë dhe je në vështirësi.

Atdheu: po sigurisht se njerëz për kafe dhe dreka e darka kemi plot.