Inter-Dortmund, formacionet e mundshme

Sot në kuadër të grupit F për kualifikimet në Ligën e Kampionëve, pritet të zhvillohet një ndeshje mjaftë interesante mes Interit dhe Dortmundit. Inter pas fitores ndaj Sassuolos në Seria A, dëshiron …