Aktuale

Shqetësimi i ambasadores Yuri Kim, reagon edhe Soreca: Reforma në drejtësi vijon dhe duhet të ruhet, nuk është koha…

Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *