Aktuale

Behgjet Pacolli i përgjigjet me një foto nga Tirana Albin Kurtit: Do ikni dhe do vini në pushtet, sepse ky është ligji i pluralizmit, i rotacionit

Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *