Kryesoret

Zgjedhjet në Kosovë, Rama: Urime Albin Kurtit për rezultatin dhe Kadri Veselit për pranimin shembullor të tij

Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *